Willa Pan Tadeusz przy ulicy Droga do Białego 20 w Zakopanem to odpowiednie miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia, prezentacji czy innych wydarzeń firmowych w górach. Doskonała lokalizacja, piękne widoki i nowoczesne zaplecze biznesowe gwarantują, że wszystkie potrzeby organizatorów zostaną zaspokojone.

Willa posiada 15 pokoi i 2 apartamenty zapewniając min. usługi: noclegowe, gastronomiczne oraz rekreacyjne. Posiada funkcjonalną salę konferencyjną, wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny. Sala zlokalizowana jest na I piętrze.

Dlaczego warto wybrać Willę Pan Tadeusz:

  • Lokalizacja – w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, a jednocześnie zaledwie niecały kilometr od centrum miasta.
  • Możliwość organizacji zajęć sportowo-rekreacyjnych z naszym profesjonalnym trenerem personalnym lub indywidualne korzystanie z pensjonatowej rekreacji: basen, jacuzzi, mini siłowni lub krytej hali tenisowej.
  • Termy Zakopiańskie w cenie pobytu – idealny wartość dodana łącząca pracę z wypoczynkiem niezależnie od pogody.
  • Wspaniałe, smakowite dania kuchni europejskiej wyłącznie ze świeżych produktów z dbałością o najmniejszy szczegół.

Zarówno te atuty, jak i nasze wieloletnie doświadczenie w planowaniu i aranżacji konferencji, szkoleń i wyjazdów integracyjnych wpływają na zadowolenie naszych gości, a to w sumie daje nam ogromną satysfakcję.

UROCZYSTE KOLACJE

Podczas spotkań biznesowych lub eventu firmowego w górach nie może zabraknąć oczywiście wyśmienitego jedzenia i możliwość zorganizowani uroczystych kolacji, gdzie serwujemy znakomite dania, będące pochwałą tradycyjnej kuchni polskiej.
Goście mogą delektować się potrawami przygotowanymi ze świeżych i sprawdzonych składników. Wszystko ustalane jest z zachowaniem indywidualnych preferencji zamawiającego. Nasza obsługa pomaga nie tylko w dobrze odpowiedniego menu, ale również przy planowaniu dodatkowych atrakcji. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony naszych gości.

Doskonałe jedzenie i zachwycające widoki to gwarancja udanego przyjęcia, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich Gości!

 

Rekomendacje

Partnerzy